Kedves Másodikosok! Kaptok kettő méhecskét. Az a feladatotok, hogy írjatok a füzetbe 12-12 db szorzást és bennfoglalást! Cím legyen: Gyakorlás. Jó munkát kívánok!
Kedves Gyerekek! Ugye tudjátok milyen ünnep közeledik? Május első vasárnapja az édesanyák napja. Ilyenkor nekik kedveskedünk, rajzzal, virággal valamilyen dallal, és műsorral 🙂
Hallgassátok meg a következő dalt zongorán, vasárnap köszöntsétek fel anyukátokat, nagymamátokat! Bújjatok sokat hozzájuk, szeretgessétek, puszilgassátok ölelgessétek Őket! Hisz Ők értetek vannak:) Adjatok hálát az Édesanyátokért! ❤
Ha készíteni szeretnél egy tavaszi rajzot sok virággal, hallgassátok közben ezt a nagyon kellemes zenét! Boldog Anyák napját kívánok!
A mai alkalommal és a tavaszi szünet után, 04.17-én gyakoroljunk a szerencsekerék segítségével. Pörgessetek legalább 3-at! Írjátok fel a füzetbe, hogy melyik dalt énekeltétek el, ismételtétek át!
Kedves Gyerekek! Hallgassátok meg a heti új népdalokat. Kattintsatok a vicces cicákra:) Az 1-2.osztályosokét eljátszom furulyán is. Fogadjátok szeretettel:)
Tanuljátok meg az alábbi dalt!
Hallgassátok meg a dalt a cicára kattintva!
Hallgassátok meg furulyán a dalt!
Olvassátok a kottát és tanuljátok meg a dalszöveget!